O nas

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami i praktykami w swoich dziedzinach. Kadra składa się z niebanalnych pedagogów, psychologów, trenerów i mentorów - osób, które mają na koncie zarówno pracę w szkołach, poradniach pedagogicznych, jak i w świecie biznesu.

Nasza misja

Rozwijamy kompetencje potrzebne w szkole, a także później, w dorosłym życiu.

58 lat

wspólnego doświadczenia w nauczaniu

1105

przeszkolonych uczniów i nauczycieli

1687

użytych mazaków

Dlaczego my?

Nasz zespół

Trener specjalizujący się w rozwijaniu kompetencji myślenia wizualnego i kreatywności, sketchnoter, twórca i niestrudzona propagatorka FLIPOWANIA®. Zajmuje się także rozwojem kompetencji trenerskich i managerskich, budowaniem marki osobistej. Autorka metodologii pracy z archetypami.Twórca narzędzi do pracy coachingowej i trenerskiej. Coach, facylitator i mentor. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET i Szkoły Facylitacji Pathways. Ukończyła także filologię germańską na Uniwersytecie Szczecińskim oraz marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Prywatnie mama dorosłych już synów. Baba z pasją i wulkan energii.

Gabriela Borowczyk

Trener specjalizujący się w rozwijaniu kompetencji myślenia wizualnego i kreatywności, sketchnoter.

Absolwentka studiów podyplomowych MBA oraz szkoły trenerów SET. Na co dzień udziela konsultacji firmom typu startup oraz organizacjom wspierającym przedsiębiorczość. Członek Customer Experience Professionals Association (CXPA). Wielokrotny gość spotkań branżowych. Prywatnie mama dwóch nastolatek. Go Academy jest spełnieniem marzenia, by powstał program, który w sposób efektywny i kreatywny wspiera młodzież w nauce i rozwoju osobistym.

Patrycja Hackiewicz

Certyfikowany trener biznesu, ekspert Customer Experience, manager z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Akredytowany coach International Coaching Federation (PCC – drugi poziom akredytacji). Wykładowca Europejskiej Akademii Dyplomacji. Członek Women Speakers Association. Autorka artykułów na temat komunikacji, coachingu i zastosowań badań kompetencji. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET i Studium Zawodowego Coacha Biznesu Pracowni NOVO. Ukończyła lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja nauczycielska i tłumaczeniowa. Prywatnie mama nastolatki.

Zuzanna Mazurek

Trener efektywności osobistej i skutecznej komunikacji. Certyfikowany konsultant DISC D3™, wielowymiarowego narzędzia diagnozowania mocnych stron i obszarów rozwojowych.

Absolwentka Filologii polskiej i Zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zawodowo występuje w dwóch rolach – HR-owca z 18-letnim doświadczeniem w projektowaniu modeli kompetencji, procesów rozwojowych i oceny, a także trenera specjalizującego się w obszarze komunikacji i współpracy oraz myślenia wizualnego. Entuzjastka i trener modelu Extended DISC. Do Go Academy dołączyła, by dzielić się pasją i uczyć technik pozwalających na efektywną naukę i poszukiwanie własnych ścieżek rozwoju. Prywatnie krakowianka w Warszawie, mama dwójki nastolatków, posiadaczka niespokojnych rąk zawsze gotowych rysować i bawić się metaforą.

Ewa Lewczak

HR-owiec, certyfikowany trener biznesu, projektant modeli kompetencji i procesów rozwojowych.

Od wielu lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów podnoszących efektywność procesu uczenia się. Jako wykwalifikowany doradca zawodowy oraz coach wspiera młodzież i dorosłych w podejmowaniu decyzji edukacyjno-zawodowych i rozwoju osobistym. Jest wielką entuzjastką i praktykiem myślenia wizualnego. Od zawsze fascynowała ją praca z ludźmi oraz rysowanie. W Go Academy łączy oba te obszary. Prywatnie cierpliwa mama kilkulatka

Agata Kowalik-Zydek

Pedagog, coach kariery, trener. Jest absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Asystent Psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy. Od 16 lat prowadzi warsztaty profilaktyczne i rozwojowe dla młodzieży i dorosłych we współpracy z instytucjami zajmującymi się wspieraniem rozwoju – zakochany w technikach kreatywnych, improwizacji, psychodramie. Od trzech lat specjalista ds. pomocy psychologiczno-pedagogiczne w MSCDN – szkoli nauczycieli, nie wierzy w istnienie tzw. „trudnych grup”. Realizuje również autorskie projekty szkoleniowe. W pracy wykorzystuje zarówno abstrakcyjne poczucie humoru, jak i psychoterapeutyczne oko. Prywatnie tata dwóch nastolatek.

Paweł Łaszkiewicz

Psycholog, psychoterapeuta, trener, żeglarz Visual Thinker.
Absolwent psychologii na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, oraz kursu psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Napisz do nas

Umów się na bezpłatną rozmowę konsultacyjną, w trakcie której porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Skontaktuj się z nami +