Ewa_lewczak_rysowane

. Absolwentka Filologii polskiej i Zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zadowodowo występuje w dwóch rolach – HR-owca z 18-letnim doświadczeniem w projektowaniu modeli kompetencji, procesów rozwojowych i oceny, a także trenera specjalizującego się w obszarze komunikacji i współpracy oraz myślenia wizualnego. Entuzjastka i trener modelu Extended DISC. Do Go Academy dołączyła, by dzielić się pasją i uczyć technik pozwalających na efektywną naukę i poszukiwanie własnych ścieżek rozwoju. Prywatnie krakowianka w Warszawie, mama dwójki nastolatków, posiadaczka niespokojnych rąk zawsze gotowych rysować i bawić się metaforą.

Ewa Lewczak

HR-owiec, certyfikowany trener biznesu, projektant modeli kompetencji i procesów rozwojowych
Agata-K-Z

Jest absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Od wielu lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów podnoszących efektywność procesu uczenia się. Jako wykwalifikowany doradca zawodowy oraz coach wspiera młodzież i dorosłych w podejmowaniu decyzji edukacyjno-zawodowych i rozwoju osobistym. Jest wielką entuzjastką i praktykiem myślenia wizualnego. Od zawsze fascynowała ją praca z ludźmi oraz rysowanie. W Go Academy łączy oba te obszary.

Agata Kowalik-Zydek

Pedagog, coach kariery, trener
Pawel_Laszkiewicz

Absolwent psychologii na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, oraz kursu psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Asystent Psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy. Od 16 lat prowadzi warsztaty profilaktyczne i rozwojowe dla młodzieży i dorosłych we współpracy z instytucjami zajmującymi się wspieraniem rozwoju - zakochany w technikach kreatywnych, improwizacji, psychodramie. Od trzech lat specjalista ds. pomocy psychologiczno-pedagogiczne w MSCDN - szkoli nauczycieli, nie wierzy w istnienie tzw. „trudnych grup”. Realizuje również autorskie projekty szkoleniowe. W pracy wykorzystuje zarówno abstrakcyjne poczucie humoru, jak i psychoterapeutyczne oko.

Paweł Łaszkiewicz

Psycholog, psychoterapeuta, trener, żeglarz Visual Thinker.
gabriela_borowczyk_flipowanie

Trener specjalizujący się w rozwijaniu kompetencji myslenia wizualnego i kreatywności, sketchnoter, twórca i niestrudzona propagatorka FLIPOWANIA®. Zajmuje się także rozwojem kompetencji trenerskich i menadżerskich, budowaniem marki osobistej. Twórca narzędzi do pracy coachingowej i trenerskiej. Coach i mentor. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET. Ukończyła także filologię germańską na Uniwersytecie Szczecińskim oraz marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Baba z pasją

Gabriela Borowczyk

Trener specjalizujący się w rozwijaniu kompetencji myslenia wizualnego i kreatywności, sketchnoter.
Patrycja_Hackiewicz

Absolwentka studiów podyplomowych MBA oraz szkoły trenerów SET. Na co dzień udziela konsultacji firmom typu startup oraz organizacjom wspierającym przedsiębiorczość. Członek Customer Experience Professionals Association (CXPA). Wielokrotny gość spotkań branżowych. Prywatnie mama dwóch nastolatek. Go Academy jest spełnieniem marzenia, by powstał program, który w sposób efektywny i kreatywny wspiera młodzież w nauce i rozwoju osobistym.

Patrycja Hackiewicz

Certyfikowany trener biznesu, ekspert Customer Experience, manager z 16-letnim doświadczeniem.
Zuzanna_Mazurek

Specjalista od PR-u i komunikacji, certyfikowany story coach™, trener FRIS® style myślenia, członek Women Speakers Association™, ghost writer i mentor. Z wykształcenia nauczyciel i tłumacz, absolwentka Lingwistyki Stosowanej (UW). Po stażu w Brukseli, rozpoczęła pracę w jednej z czołowych agencji PR, gdzie koordynowała projekty dla największych światowych marek. Przez kolejne kilka lat zajmowała się strategią komunikacji, rozwojem marki i wystąpieniami publicznymi Zarządu w dużej międzynarodowej korporacji. Dziś szkoli z tematów związanych z komunikacją, wystąpieniami publicznymi i storytellingiem. Pracuje także w relacji mentor coachingowej z osobami, które chcą zmienić swoje życie zawodowe. Gdyby jutro wygrała milion dolarów, nadal pracowałaby w swoim zawodzie.

Zuzanna Mazurek

Specjalista od PR-u i komunikacji, certyfikowany story coach™, trener FRIS® style myślenia, członek Women Speakers Association™, ghost writer i mentor.
jaroslaw-kordzinski

Zajmuje się również zagadnieniami z zakresu diagnozowania potrzeb i organizacji rozwiązań sprzyjających efektywności pracy szkół zarówno w obszarze uczenia się, jak i rozwijania i przejmowania postaw ważnych dla funkcjonowania we współczesnej rzeczywistości. Autor kilkunastu książek w tym: „Nauczyciel, trener coach” oraz „Szkoła dialogu” oraz „Szkoła współpracy”. Prywatnie ojciec czterech córek (również specjalistek od edukacji) i dziadek pięciorga wnucząt – osobistych nauczycieli Jarosława w zakresie potrzeb współczesnej edukacji.

Jarosław Kordziński

Mentor dydaktyczny - trener, mediator, coach, tutor.