Trenerzy

Kursy video prowadzą:

Trener specjalizujący się w rozwijaniu kompetencji myślenia wizualnego i kreatywności, sketchnoter, twórca i niestrudzona propagatorka FLIPOWANIA®. Zajmuje się także rozwojem kompetencji trenerskich i managerskich, budowaniem marki osobistej. Autorka metodologii pracy z archetypami.Twórca narzędzi do pracy coachingowej i trenerskiej. Coach, facylitator i mentor. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET i Szkoły Facylitacji Pathways. Ukończyła także filologię germańską na Uniwersytecie Szczecińskim oraz marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Prywatnie mama dorosłych już synów. Baba z pasją i wulkan energii.

Gabriela Borowczyk

Trener specjalizujący się w rozwijaniu kompetencji myślenia wizualnego i kreatywności, sketchnoter.

Akredytowany coach International Coaching Federation (PCC – drugi poziom akredytacji). Wykładowca Europejskiej Akademii Dyplomacji. Członek Women Speakers Association. Autorka artykułów na temat komunikacji, coachingu i zastosowań badań kompetencji. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET i Studium Zawodowego Coacha Biznesu Pracowni NOVO. Ukończyła lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja nauczycielska i tłumaczeniowa. Prywatnie mama nastolatki.

Zuzanna Mazurek

Trener efektywności osobistej i skutecznej komunikacji. Certyfikowany konsultant DISC D3™, wielowymiarowego narzędzia diagnozowania mocnych stron i obszarów rozwojowych.

Napisz do nas

Umów się na bezpłatną rozmowę konsultacyjną, w trakcie której porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Skontaktuj się z nami +